ارقام نهال تمشک | نهالستان آرمین قاسمی
به کانال تلگرام ما بپیوندید @ArminNahal

ارقام نهال تمشک

تمشک ها نسبتا آسان رشد می کنند و با مراقبت مناسب می توانند به طور نامحدود میوه را تحمل کنند! اگرچه بوته های تمشک به طور طبیعی تمایل به رشد در آب و هوای سرد دارند، گیاهان در حال حاضر در بسیاری از گونه های متناسب با طیف وسیعی از مناطق کاشت.
دو نوع تمشک وجود دارد، هر دو با نیازهای خاص خود را برای رشد:
تمشکهای تابستانه بارور در فصل، در فصل تابستان (اغلب ژوئن یا ژوئیه)، یک محصول را در هر فصل می گذرانند تمشک همیشه سبز (که به اصطلاح سقوط یا مزرعه اولیه نیز نامیده می شود) یک محصول سقوط دارد و همچنین می تواند در تابستان آینده تولید میوه کند.
اکثر تمشک ها انواع مختلفی دارند و همه میوه های خود بارور هستند، به این معنی که میوه تنها با یک نوع میوه می شود. آنها بهتر است توسط زنبورها گرده افشانی کنند و یک سال بعد از کاشت تولید میوه می کنند.
تمام تمشک ها سالانه نیاز به هرس کردن دارند! تمشک ها چند ساله هستند، اما مهم است که آنها متوجه شوند که شاخه هایشان (یا میله ها) که میوه می خورند تنها برای دو تابستان است. در طول سال اول، نیشکر سبز (Primocane) تازه رشد می کند. نیشکر یک پوست قهوه ای ایجاد می کند، در زمستان خفته است و در طول فصل رشد دوم فلوریکن نامیده می شود. Floricane میوه در اوایل تا اواسط تابستان تولید می کند و سپس می میرد. هر ساله جدید تولید می شود، بنابراین تولید میوه ها سال به سال ادامه دارد. شغل شما این است که هر ساله این مرغ های مرده را از بین ببرید.
کاشت
گیاهان تمشک را می توان به عنوان گیاهان خفته، ریشهای ریشه و یا گیاهان گلدان خریداری کرد. در اوایل بهار به زود خاکستر می تواند کار کند. پس از تهدید یخ زده، گیاهان پیوند را در بهار به پایان رسانده اند. (تاریخ های فراست محلی خود را مشاهده کنید.)
یک سایت با آفتاب کامل را برای تولید بیشتر میوه انتخاب کنید. این گیاه در سایه رشد خواهد کرد، اما برداشت ناکافی خواهد بود.
سایت شما نیاز به خاک غنی از خاک و رطوبت، گردش هوا و پناهگاه از باد دارد. اجتناب از یک منطقه مرطوب، و همچنین یک نقطه باتلاقی، به عنوان تمشک را دوست ندارند در آب ایستاده و یا خشک کردن.
چند هفته قبل از کاشت خاک را با چند سانتی متر کمپوست یا کودهای سالم آماده کنید. (میزان خوبی در حدود 3/1 فوت مکعب کمپوست در هر 100 فوت مربع است.) تا قبل از کاشت خاک.
گیاه دور از انواع توت ها وحشی، در غیر این صورت خطر گسترش آفات و بیماری ها را به باغ خود می دهد.
قبل از کاشت، ریشه ها را یک یا دو ساعت خیس کنید.
حفاری سوراخ است که به اندازه کافی بزرگ برای ریشه های گسترش است.
آیا شما در حال کاشت گیاهان بدون ریشه یا گلدان، تاج گیاه 1 یا 2 اینچ در بالای زمین را نگه دارید.
گیاه تمشک فضایی قرمز و زرد 2 تا 3 فوت دور از هم، در ردیف 8 فوت از هم جدا. فضای سیاه و سفید بنفش 4 فوت از هم جدا.
بسته به تنوع گیاهی شما ممکن است نیاز به حمایت مد دارید. یک درخت یا یک حصار گزینه های خوبی هستند. اگر شما تصمیم به استفاده از یکی از این، آنها را در زمان کاشت یا قبل از آن ایجاد، به طوری که گیاهان در هنگام بلوغ آشفته نیست.
اهميت دادن
مالچ در طول فصل مهم است تا رطوبت و علف های هرز خشک را حفظ کند. لایه های ضخیم از گیاهانی که در اطراف گیاهان قرار دارند نگهداری کنید.
آب یک اینچ در هفته از بهار تا بعد از برداشت. آبیاری منظم بهتر از خیساندن عمیق است.
ریشه ها مقدار زیادی از شاخه ها را می دهند، به نام میله ها. دستورالعمل را با برداشتن اکثر آنها، به طوری که بازماندگان می توانند بسیاری از انواع توت ها را تولید کند.
هرس کردن
نیمی از تابستان، توت ها را در سنبله های دو ساله تولید می کنند در حالیکه سنباده های یک ساله در کنار آنها رشد می کنند. شما نباید مشکلی داشته باشید که کدام یک از آنها را داشته باشد: سینه های قدیمی تر دارای ساقه های قهوه ای هستند و جوانان هنوز هم سبز هستند. تنها آنهایی که مسن تر میشوند، آنهایی را که سال خوبی داشته باشند، بریزید.
تمشک قرمز: هر زمان پس از آخرین برداشت و قبل از رشد در فصل بهار برنج شوید. تمام کنه ها را که میوه را به زمین می برند بریزید. نازک تا 6 تیرهای محکم در هر تپه (در هر ردیف). در مناطقی که ضایعات زمستان شایع است، ممکن است تا سال های بعد از ظهور اولوکان ها تاخیر یابد، زمانی که می توانید بگویید که کدام کاسه مرده است. قبل از رشد در بهار شروع می شود، قاشقها را به حدود 12 اینچ در بالای حیاط بریزید. برای جلوگیری از کاهش عملکرد، بیش از 25٪ از هر یک از نیشکر را برش ندهید.
تمشک سیاه و بنفش: هنگامیکه حوضچه های بین 24 تا 30 اینچ در ارتفاع هستند، نوک هر ساقه را خراشیده کنید تا انشعابات ایجاد شود. این میوه را آسان تر می کند تا تولید را افزایش دهد. پس از برداشت، تمام میوه ها را که میوه را به سطح زمین می برند قطع کنید. قبل از رشد، بهار آغاز می شود، تمام شاخه های جانبی را قطع کنید تا طول آنها 12 تا 18 اینچ باشد. 6 تیکه را بر روی تپه انتخاب کنید و بقیه را خالی کنید. این قوطی ها را به سیستم پشتیبانی متصل کنید.
تمشک همیشه تحمل یا پاییز
این آسان است فقط تمام میوه ها را به زمین بیاورید تا هر زمان پس از برداشت و قبل از رشد در بهار شروع شود. آنها میوه ها را روی میوه ها می دهند که در اولین سال رشد آنهاست، پس هیچ دلیلی برای نگهداری آنها نیست. آنها را به زمین بچسبانید یا از قیچی برش استفاده کنید.
پاک کردن تمام بیماری های باقی مانده و آفات زمستان.
هرس در طول فصل رشد لازم نیست، مگر اینکه شما بخواهید یک سفارش واحد را حفظ کنید.
توجه: در بالا به نظر می رسد شما یک محصول سقوط را می گیرید. برای به دست آوردن هر دو محصول سقوط و بعد از تابستان، Primocanes که محصول پاییز را تولید می کند را حذف نکنید. آنها را در فصل بهار تقریبا به 12 اینچ در بالای حمایت و یا به آخرین گره قابل مشاهده که میوه می خورند، برش دهید.
آفات / بیماری ها
تمشک یکی از چند میوه است که به سختی توسط آفات و بیماری ها مزاحم می شوند. (تمشک سیاه بیشتر به این نوع صدمه نسبت به قرمز یا بنفش حساس است).
برداشت / ذخیره سازی
تمام ارقام شروع به تولید میوه در فصل دوم خود خواهند کرد. در بعضی موارد، حاملان ممکن است در پاییز اول خود توت های کوچکی را حمل کنند.
در اوایل تابستان، انواع توت ها در طی حدود 2 هفته سیر می شوند. شما باید هر روز دو بار توت را انتخاب کنید.
سیب زمینی را در یک روز آفتابی، زمانی که خشک هستند، برداشت کنید.
در هنگام برداشتن، تمشک خود را بیش از حد سخت نکنید. تمشک رسیده برگ گیاه را ترک خواهد کرد.
تمشک را می توان در حدود 5 روز نگهداری کرد.
اگر میوه باید به سبزیجات تهیه شود، باید از گیاه به درستی انجام شود.
تمشک می تواند یخ زده باشد. همانطور که با یخ زده یخ زده می شود، یک لایه ی توت ها را بر روی یک برگ کوکی ایجاد کنید. هنگام یخ زده، به کیسه های هوای محکم بپیچید

نهال تمشک تئودر ریمر

نهال تمشک تئودر ریمر

خرید نهال تمشک تئودر ریمر  از نهالستان رویال نهال به مدیریت آرمین قاسمی در میاندوآب.
فروش نهال تمشک تئودر ریمر  با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی صورت میپذیرد.
نهال فروشی رویال نهال تولید کننده نهال تمشک تئودر ریمر  در کشور آماده ارسال و فروش نهال تمشک تئودر ریمر  به تمامی شهر های ایران تهران - میاندواب - زنجان - خوزستان - شیراز - بوشهر - ایلام - ارومیه - تبریز - قزوین - اردبیل - سمنان - اصفهان کردستان - کرمانشاه - مشهد - گیلان - اراک - مازندران - لرستان - کرمان - یزد - کرج - همدان - ورامین - درورد - خوی - ابسرد - دماوند - گرگان - نهاوند - ملایر - ابیک - شهریار - سردشت - بانه - سنندج - آذربایجان - مهاباد - پیرانشهر - سرو - سمیرون - سیرجان - پادنا - شاهرود - چهارمحال بختیاری - مراغه - ملکان - مریوان - بیجار - درگز - ایلام - علی گودرز - علی اباد - ساری - رامسر - لاهیجان و... می باشد.
نهالستان تمشک تئودر ریمر  آماده هرگونه همکاری و مشاوره رایگان به باغداران عزیز جهت خرید بهترین نوع نهال تمشک تئودر ریمر  می باشد.
جهت اطلاع از مشخصات نهال تمشک تئودر ریمر  و آموزش کاشت نهال تمشک تئودر ریمر  و همچنین احداث باغ نهال تمشک تئودر ریمر  و دیدن عکس های بیشتر نهال تمشک تئودر ریمر  و همچنین نحوه هرس نهال تمشک تئودر ریمر  و آشنایی کلی با درخت نهال تمشک تئودر ریمر  با ما از طریق را ههای ارتباطی درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از قیمت نهال تمشک تئودر ریمر  و نحوه خرید اینترنتی نهال تمشک تئودر ریمر  با شماره 09141811520 تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید
نهال تمشک ویلسون

نهال تمشک ویلسون

خرید نهال تمشک ویلسون از نهالستان رویال نهال به مدیریت آرمین قاسمی در میاندوآب.
فروش نهال تمشک ویلسون با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی صورت میپذیرد.
نهال فروشی رویال نهال تولید کننده نهال تمشک ویلسون در کشور آماده ارسال و فروش نهال تمشک ویلسون به تمامی شهر های ایران تهران - میاندواب - زنجان - خوزستان - شیراز - بوشهر - ایلام - ارومیه - تبریز - قزوین - اردبیل - سمنان - اصفهان کردستان - کرمانشاه - مشهد - گیلان - اراک - مازندران - لرستان - کرمان - یزد - کرج - همدان - ورامین - درورد - خوی - ابسرد - دماوند - گرگان - نهاوند - ملایر - ابیک - شهریار - سردشت - بانه - سنندج - آذربایجان - مهاباد - پیرانشهر - سرو - سمیرون - سیرجان - پادنا - شاهرود - چهارمحال بختیاری - مراغه - ملکان - مریوان - بیجار - درگز - ایلام - علی گودرز - علی اباد - ساری - رامسر - لاهیجان و... می باشد.
نهالستان تمشک ویلسون آماده هرگونه همکاری و مشاوره رایگان به باغداران عزیز جهت خرید بهترین نوع نهال تمشک ویلسون می باشد.
جهت اطلاع از مشخصات نهال تمشک ویلسون و آموزش کاشت نهال تمشک ویلسون و همچنین احداث باغ نهال تمشک ویلسون و دیدن عکس های بیشتر نهال تمشک ویلسون و همچنین نحوه هرس نهال تمشک ویلسون و آشنایی کلی با درخت نهال تمشک ویلسون با ما از طریق را ههای ارتباطی درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از قیمت نهال تمشک ویلسون و نحوه خرید اینترنتی نهال تمشک ویلسون با شماره 09141811520 تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید
نهال تمشک ماموت

نهال تمشک ماموت

خرید نهال تمشک ماموت از نهالستان رویال نهال به مدیریت آرمین قاسمی در میاندوآب.
فروش نهال تمشک ماموت با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی صورت میپذیرد.
نهال فروشی رویال نهال تولید کننده نهال تمشک ماموت در کشور آماده ارسال و فروش نهال تمشک ماموت به تمامی شهر های ایران تهران - میاندواب - زنجان - خوزستان - شیراز - بوشهر - ایلام - ارومیه - تبریز - قزوین - اردبیل - سمنان - اصفهان کردستان - کرمانشاه - مشهد - گیلان - اراک - مازندران - لرستان - کرمان - یزد - کرج - همدان - ورامین - درورد - خوی - ابسرد - دماوند - گرگان - نهاوند - ملایر - ابیک - شهریار - سردشت - بانه - سنندج - آذربایجان - مهاباد - پیرانشهر - سرو - سمیرون - سیرجان - پادنا - شاهرود - چهارمحال بختیاری - مراغه - ملکان - مریوان - بیجار - درگز - ایلام - علی گودرز - علی اباد - ساری - رامسر - لاهیجان و... می باشد.
نهالستان تمشک ماموت آماده هرگونه همکاری و مشاوره رایگان به باغداران عزیز جهت خرید بهترین نوع نهال تمشک ماموت می باشد.
جهت اطلاع از مشخصات نهال تمشک ماموت و آموزش کاشت نهال تمشک ماموت و همچنین احداث باغ نهال تمشک ماموت و دیدن عکس های بیشتر نهال تمشک ماموت و همچنین نحوه هرس نهال تمشک ماموت و آشنایی کلی با درخت نهال تمشک ماموت با ما از طریق را ههای ارتباطی درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از قیمت نهال تمشک ماموت و نحوه خرید اینترنتی نهال تمشک ماموت با شماره 09141811520 تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید
واتساپ
تلگرام