آموزش هرس درختان | وبلاگ نهالستان قاسمی
به کانال تلگرام ما بپیوندید @ArminNahal

آموزش هرس درختان

آموزش هرس درختان | بزرگترین وبلاگ تخصصی در رابطه با نهال و نهال کاری

آموزش هرس درختان

آموزش هرس درختان

آبیاری درخت بخش مهمی از مراقبت از درخت است و توصیه می شود مقدار دقیق به دلیل انواع آب و هوا. اما چند دستورالعمل به شما کمک می کند که به درستی درختان خود را آب بخورید.
پسر آبیاری درخت در حالی که خانواده ساعت

آبیاری به تازگی کاشته شده درختان: برای درختان جدید، آب بلافاصله پس از اینکه یک درخت را بکارید.

آبیاری درختان در طول دو سال اول: در طی اولین فصل رشد زوج، درخت تازه کاشته شده، انرژی زیادی را صرف تلاش برای ایجاد ریشه های آن در خاک می کند. به ویژه در تابستان های اول زندگی درخت های جدید شما، زمان دشواری برای گرمای و خشکسالی خواهد بود. شما می توانید این را با ارائه آب و پوشش خاک با مالچ تراشه ساده تر کنید. آبیاری عمیق می تواند به ایجاد ریشه کمک کند. آب عمیق شامل حفظ رطوبت خاک به عمق است که شامل تمام ریشه ها می شود.

چقدر آب و زمان: آب کافی برای درخت مضر نیست، اما آب زیاد نیز بد است. بیش از حد آبی یک اشتباه مراقبت درخت معمول است. لطفا توجه داشته باشید که مرطوب، متفاوت از خاکستری است و شما می توانید این را با احساس قضاوت کنید. خاک خیس که مدت کوتاهی خشک می شود اکسیژن کافی برای نفوذ به خاک فراهم می کند.
آبیاری

به طور کلی، خاک شما باید مرطوب باشد. معمولا 30 ثانیه با جریان ثابت آب از یک شلنگ باغ / یک نازل منتشر کننده در هر نهار درخت کافی است. مالچ در حفظ رطوبت خاک نیز نقش مهمی دارد.

شما می توانید رطوبت خاک را با استفاده از یک قلاب باغ و درج آن به زمین به عمق 2 "، و سپس حرکت تیغه ماله را به جلو و عقب به ایجاد یک تنگ کوچک باریک، و سپس استفاده از انگشت خود را به لمس خاک. اگر به لمس مرطوب باشد، به آب نیاز ندارند.

آبیاری درختان پس از دو سال اول: پس از اینکه درخت خود در دو سال خود در حیاط خود تاسیس شد، ریشه ها ایجاد می شود. این امر به درخت شما اجازه می دهد که طیف گسترده ای از شرایط آب را از خود جدا کند؛ زیرا دارای ساختار مناسب ریشه است.

گونه های مقاوم به خشکی

اگر منطقه شما به طور مداوم با خشکسالی مواجه باشد، می خواهید درختان ذکر شده به عنوان خشکسالی تحمل کنید. این درخت ها به سایت های زیستگاه بومی خود که به طور منظم جادو های خشک طولانی مدت را تجربه می کنند، سازگار هستند. اگر چه آنها بومی خشکسالی هستند و تحمل بیشتری نسبت به دیگران دارند، چند سال اول زندگی برای زنده ماندن هر گونه درخت حیاتی است و به دنبال مراحل بالا به درختان شما کمک می کند.

هرس یک عمل باغبانی است که شکل و رشد یک گیاه را تغییر می دهد. بر اساس زیبایی شناسی و علم، هرس نیز می تواند نگهداری پیشگیرانه باشد. در طول سال های شکل گیری برای یک درخت یا درختچه، بسیاری از مشکلات ممکن است به طور مرتب هرس شود.
دلایل هرس شدن
سیب زمینی برای ارتقاء سلامت گیاهان

حذف شاخه های مرده و یا مرگ زخمی شده توسط بیماری، آلودگی حشرات شدید، حیوانات، طوفان و یا دیگر آسیب های مکانیکی ناشی از آن.
شاخه هایی را که با هم مالش می کنند، حذف کنید
حذف شاخه های شاخه

اجتناب از اضافه کردن درختان. از بین بردن شاخه های بزرگ برگ های خاردار که می تواند باعث مشکلات متعدد بهداشتی شود. همچنین شکل طبیعی گیاه را از بین می برد و باعث تسریع رشد و توسعه ساختارهای شاخه ضعیف می شود.
براى حفظ گياهان اهداف مورد نظر در یک چشم انداز، مانند:

تقویت رشد گل و میوه
حفظ حجاب چسبیده
حفظ یک فرم گیاه مورد نظر یا فرم های باغ خاص

به منظور بهبود ظاهر گیاهان، بریزید

ظاهر شدن در چشم انداز برای سودمندی گیاه ضروری است. برای اکثر منظره ها، فرم طبیعی گیاهی بهترین است. اجتناب از بوته های برشي به شکل هاي هندسی تنگ که می تواند بر گلدهی تاثیر بگذارد، مگر اینکه برای یک هدف خاص محدود یا آموزش دیده باشد. هنگامی که گیاهان به درستی شخم زده می شوند، دشوار است که ببینند که آنها زخمی شده اند! مشروب به:

کنترل اندازه گیاه و شکل
همیشه سبزیجات همیشه باقیمانده و متراکم نگه دارید
حذف شاخه های ناخواسته، آب جوش، مکنده ها و ساختارهای نامطلوب میوه ای که از ظاهر گیاه منحرف می شوند

براى محافظت از مردم و اموال

شاخه های مرده را بردارید
درختان خطرناک گرفته شده اند
از شاخه های درخت ضعیف یا باریک زاویه ای که از خانه ها، پارکینگ ها و پیاده رو ها برداشته می شود، سقوط کنید - جناح های سقوط در هر نقطه می توانند به مردم آسیب برسانند یا صدمه به ملک
از شاخه هایی که با چراغ های خیابانی، سیگنال های ترافیکی و سیم های سربار مواجه می شوند را حذف کنید. به یاد داشته باشید، سعی نکنید سیمهای الکتریکی و ابزارهای جانبی را ببندید. تماس با شرکت های نرم افزاری یا کارکنان تعمیر و نگهداری شهر برای رسیدگی به آن
شاخه هایی را ببندید که دید را در تقاطع ها پنهان می کنند
برای اهداف امنیتی، شاخ و برگ زیتون یا شاخه های درختی که مانع ورود به خانه شما می شوند

هرس در زمان کاشت شروع می شود

هرس واقعا بهترین مراقبت پیشگیرانه گیاه جوان است که می تواند دریافت کند. برای درختان جوان بسیار مهم است که آنها را تشویق کنند تا ساختار قوی ایجاد کنند.

درختان جوان به طور نامناسبی کاشته شده یا به طور غیرمستقیم به چند سال نرسیده اند ممکن است نیاز به سنگین داشته باشند ممکن است نیاز به هرس سنگین برای حذف شاخه های بزرگتر برای جلوگیری از تغییر شکل درختان باشد.

در کاشت فقط شاخه های بیماری، مرده یا شکسته را حذف کنید. شروع تمرین یک گیاه در طول فصل خالی بعد از کاشت.

درختان جوان را به درختان جوان بچسبانید، اما رهبر را از بین نمی برید.
حذف شاخه ها و شاخه ها که به سمت مرکز درخت رشد می کنند.
همانطور که درختان جوان رشد می کنند، شاخه های پایین را به تدریج به تاج رساندند و شاخه هایی را که بیش از حد بر روی تنه قرار گرفته اند بردارید.
رهبران چندگانه را بر روی گیاهان همیشه سبز و دیگر درختان که رهبر یک مطلوب است، حذف کنید.

جوانه زدن بوته های جوان نه تنها به عنوان درختان جوان هرس کردن مهم نیست، بلکه برای استفاده از همان اصول برای تشویق ساختن شاخه های خوب مراقب باشید. درختچه های رشد شده از ظروف نیاز به هرس کمی دارند.

هنگام کاشت بوته های برگزیده، شاخه های نازک را برای فاصله مناسب و از هر گونه ریشه های شکسته، بیمار یا عبور / چرخاندن ریشه کن نکنید.
هنگام کاشت بوته های برگدار برای هزج، هر گیاه را به داخل 6 اینچ از زمین بچسبانید

شاخه های بزرگ هرس

برای برداشتن شاخه های بزرگ، برای جلوگیری از پاره شدن پوست، سه یا چهار برش ضروری است. در قسمت پایین شاخه حدود 18 اینچ از تنه را برش دهید. از طریق یک شاخه یک سوم تا نیمه راه را لغو کنید. دومین برش یک اینچ بیشتر در شاخه انجام دهید. قطع کنید تا شاخه آزاد شود
قبل از برش نهایی، یک شاخه را از ساقه اصلی جدا کنید، یقه شاخه را شناسایی کنید. یقه شاخه ای از بافت ساقه در اطراف شاخه رشد می کند. برش های هرس را به طوری که تنها بافت شاخه (چوب در شاخه سمت یقه) برداشته شود. مراقب باشید فقط به فراتر از یقه شاخه بپیچید، اما نگذارید خرد شود. اگر یقه شاخه بعد از هرس زدن دست نخورده باقی بماند، زخم موثرتر می شود و احتمالا بافت ساقه احتمالا ناپدید نخواهد شد.
قطع سوم ممکن است با قطع کردن شاخه و قطع آن انجام شود. اگر در حین برداشتن احتمال پاره شدن پوست در زیر شاخه وجود داشته باشد، ابتدا برش را بچرخانید و سپس از طریق شاخه را ببینید.
تحقیقات نشان داده است که پانسمان زخم به طور معمول در برش های هرس نیاز نیست. با این حال، اگر زخم ها باید برای جلوگیری از انتقال حشرات از بیماری های خاص مانند بلوط بلوط، از لاتکس به جای رنگ روغن استفاده شود.

زمان سنجی

فصل آخر آرامش بهتر است برای اغلب هرس. گرسنگی در اواخر زمستان، درست قبل از شروع رشد بهاره، زخم های تازه را فقط برای مدت کوتاهی در معرض قرار می دهد تا قبل از رشد جدید، فرآیند آب بندی زخم آغاز می شود. یکی دیگر از مزایای هرس خاموش است که آسان تر کردن تصمیم گیری های هرس بدون برگ بافتن ساختار شاخه گیاهی است. هرس در زمان مناسب می تواند از برخی بیماری ها و مشکلات فیزیولوژیکی جلوگیری کند:

هرس در زمان مناسب می تواند از برخی بیماری ها و مشکلات فیزیولوژیکی جلوگیری کند:

برای جلوگیری از بیماری های ناخواسته بلوط، بلوط را از ماه آوریل تا اکتبر نبرید. اگر جوجه ها زخمی شوند یا باید در این ماه ها بریده شوند، پوشش های زنجیره ای و یا رنگ لاتکس را پوشش دهند تا بوی چوب تازه بریده را پوشیده شوند تا سوسک هایی که ویله بلوط را گسترش می دهند به درختان جذب نشوند.
برای جلوگیری از افزایش احتمال قاچاق ساقه، زمانی که هنوز در اوایل زمستان هنوز دراز بکشید، Honeilocus را خرد کنید. در صورتی که آنها در تابستان باید بریده شوند، از شرایط آب و هوایی باران یا مرطوب جلوگیری شود.
در اواخر زمستان (فوریه-اوایل فروردین)، درختان سیب را می سوزانید، از جمله درختان گل، کوه خاکستر، زالزالک و بوته های درختچه. هرس بهار یا تابستان باعث افزایش شانس ابتلا به عفونت و گسترش بیماری های باکتریایی می شود. هرس پاییز و یا اوایل زمستان بیشتر احتمال دارد در خشک کردن و در هنگام سقوط در سایت های گرسنه.
بعضی از درختان سقز آزاد است که پس از اواخر زمستان و یا هرس زودرس به خونریزی می انجامد. اگرچه این خونریزی سبب آسیب کمتری می شود، اما هنوز هم ممکن است منبع نگرانی باشد. برای جلوگیری از خونریزی، می توانید درختان زیر را بعد از اینکه برگ ها به طور کامل در اواخر بهار یا اوایل تابستان به طور کامل گسترش پیدا کرده اند، برش دهید. هرگز بیش از 1/4 از شاخ و برگ زندگی می کنند. مثالها عبارتند از:
همه افرا، از جمله بزرگتر جعبه
Butternut و گردو
توس و بستگان آن، چوب آهن و راش آبی

پاره شدن بعد از گل دهی

درختان و درختچه هایی که در اوایل فصل رشد در رشد سال گذشته شکوفا می شوند، باید بلافاصله پس از پایان دادن به گلدهی بریده شوند:

سقوط قبل از رشد جدید

بوته ها عمدتا برای شاخ و برگ آنها رشد می کنند نه گل های شگفت انگیز، قبل از رشد باید در فصل بهار بریده شوند.
سماق

بوته هایی که در رشد جدید شکوفا می شوند، ممکن است قبل از شروع رشد، بهار به گل برسند. گیاهان با ساقه های حاوی حاشیه ای مانند کلاسیک و گل رز بوته باید به چوب زندگی کنند. درختچه های Hardier مانند اسپایراس های درخشان و صاف (هویج تدافعی) گلدان باید به اولین جفت جوانه های بالای زمین متصل شوند.
هرس هگز

پس از هرس اولیه کاشت، حشرات باید اغلب مرتب شوند. هنگامی که پرنده به ارتفاع مورد نظر می رسد، هر زمان رشد 6 تا 8 اینچ دیگر رشد می کند، رشد آن را دوباره بجوشانید. در حدود 2 اینچ از آخرین هرس همگی شسته شده است. هزاره ها ممکن است دو بار در سال، بهار و دوباره در اواسط تابستان مرتب شوند تا آنها را متراکم و جذاب نگه دارد. حجاری ها را بشویید تا در پایه گسترده تر از بالا قرار بگیرند تا تمام قسمت ها بتوانند نور خورشید را دریافت و مانع از لنگ شدن شوند.
هرس تجدید برای درختچه های مسن تر و یا بیش از حد رشد

هر سال تا یک سوم از قدیمی ترین، ضخیم ترین ساقه ها یا تنه ها را حذف می کند، آنها را به سمت زمین می برند. این سبب رشد ساقه های جدید از ریشه ها خواهد شد. هنگامی که دیگر هیچ ضخیم، تنه بیش از حد وجود ندارد سمت چپ، به هرس استاندارد به عنوان مورد نیاز تغییر دهید.
هرس جوان سازی برای بوته های بزرگتر یا بیش از حد رشد می کند

درختان بوته ای که دارای چندین ساقه هستند (که معمولا عادت رشد قارچ را دارند) و بسیار رشد یافته یا نادیده گرفته می شوند، می توان از طریق برش همه میله ها در اوایل بهار تا زمانی که ممکن است نزدیک به زمین باشد. گل های این فصل ممکن است قربانی شوند، اما مزایای بازگرداندن گیاهان به اندازه طبیعی و شکل آن ها بیشتر از این آسیب های جانبی است. این روش هرس بهترین کار برای درختچه ها مانند spirea بیش از حد رشد، forsythia، viburnums رشد قارچ، ماهر و هر گونه بوته های متعدد دیگر است که در غیر این صورت سالم است. در یک فصل رشد، این درختان به نظر می رسد مانند کاشت های جدید، شکل کامل و طبیعی است.
هرس همیشه سبز

با استثنای چند، همیشه سبز (مخروط) نیاز به هرس کوچک دارد. انواع مختلف گیاهان همیشه سبز با توجه به عادت های متنوع رشد آنها باید بریده شوند.

اسطوخدان، قارچ و قارچ به طور پیوسته رشد نمی کنند، اما می توانند در هر زمان برش خورده شوند زیرا جوانه های جانبی (جانبی) دارند که اگر جوانه ترمینال (نوک) برداشته شود رشد می کند. احتمالا بهتر است که آنها را در اواخر زمستان قبل از رشد آغاز کنید. با این حال برخی از هیزم بهاره مضر نیست.
هر یک از درختان کاج تنها در هر روز از رشد نوک استفاده می کنند و سپس رشد می کنند. سقوط قبل از این "شمع" سوزن جدید تبدیل شدن به بالغ. پنبه جوانه های جانبی ندارد، بنابراین از بین بردن جوانه های ترمینی، نقاط رشد جدید را از بین می برد

از ابزار مناسب برای هرس استفاده کنید

ابزارهای مناسب هرس کردن را آسانتر می کنند و به شما کمک می کنند تا کار خوبی انجام دهید. نگه داشتن ابزارهایی که به خوبی حفظ و تیز هستند عملکرد خود را بهبود می بخشد. ابزارهای متعددی برای هرس وجود دارد، اما احتمالا برای اکثر برنامه های زیر مناسب است:

یک جفت خوب قیچی هرس احتمالا یکی از مهمترین ابزارهاست. قطر آن تا 3/4 اینچ می تواند با آنها ساخته شود.

قیچی های شیب دار شبیه به قیچی هرس می باشند، اما دسته های طولانی آنها باعث افزایش اهرمی بیشتر برای قطع شاخه ها تا 1/1/2 اینچ می شود.
شکارچیان حشرات فقط برای هگز کردن حجاب هستند، هیچ چیز دیگری. آنها معمولا بهترین ساقه ساقه یا ساقه را پایین می آورند.
اره دستی برای برش شاخه های بیش از یک اینچ در قطر بسیار مهم است. بسیاری از انواع اره دست در دسترس هستند. اره های اره مخصوص دندان های سه گانه ای و برش از طریق شاخه های بزرگتر - تا 4 اینچ قطر - با سهولت.
اره های بلوک اجازه می دهد تا دستیابی طولانی با یک دسته طولانی داشته باشند، اما باید با دقت مورد استفاده قرار گیرند، زیرا برای رسیدن به کاهش تمیز با آنها دشوار است.

صفحه اصلی وبلاگ
واتساپ
تلگرام